Logo

Size iyi geleceğiz...


Icon

Telefon

+90 850 308 31 93

Icon

E-Posta

altunizade@isavak.org

Icon

Adres

Altunizade Mah, Kısıklı Cad. NO:51 Üsküdar / İstanbul

Bülten


Banner Image

Danışmanlık Merkezimize Hoşgeldiniz!

 

HAKKIMIZDA

AİLE MEDENİYETİN TEMELİDİR...

İstanbul Aile Vakfı Aile Danışmanlık Merkezi, aile yapısının ve birliğinin korunması ve desteklenmesi konusunda etkili çözümler üretmek maksadıyla 2022 yılında kurulmuştur.

Merkezimiz; aile üyelerinin, çiftlerin ve bireylerin yaşadıkları zorlanmalar ve psikolojik sıkıntılara bilimsel veriler etrafında müdahale etmeye yönelik çalışmalar yürütmektedir.

Danışmanlık hizmeti verirken tüm insanlara sınıf, ırk, mezhep ve cinsiyet fark etmeksizin eşit şekilde hizmet sunulması amaçlanmaktadır.

Merkezimizde, deneyimli ve alanında uzman psikologlarımız ile bireylerin ve ailelerin ihtiyaçlarına özel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Merkezimizde sadece danışmanlık hizmeti vermiyor; ailelere ve aile üyelerine yönelik ücretsiz bir şekilde eğitim, seminer, atölye, panel ve grup çalışmaları da düzenliyoruz.

 

 

İlkelerimiz

Merkezimizde akademik olarak gerekli eğitimleri almış, alanında uzman ve tecrübeli psikologlar tarafından hizmet verilmektedir. Psikologlarımız danışan takiplerini uzman isimlerin süpervizörlüğünde yürütmektedir.

 

İstanbul Aile Vakfı Aile Danışmanlık Merkezleri olarak öncelikli hedefimiz bir müdahalede bulunmadan önce zarar vermemek ve yapılan müdahalenin mutlaka yararlı olmasına çalışmaktır. Etkin çözüm süreci ve kısa sürede sonuca ulaştıran tedavi metodu.

Merkezlerimizde hizmet verirken güncel bilimsel veriler ışığında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Merkezimizde tutulan tüm bilgiler etik ilkeler çerçevesinde psikolog danışan gizliliği esasına uygun biçimde korunmaktadır.

İnsanların hak ve hürriyetine saygılı bir şekilde ırk, sınıf, mezhep ve cinsiyet fark etmeksizin herkese eşit şekilde yaklaşmaktayız.

            

Çalışma Alanlarımız;

HİZMETLER

En İyi Hizmetlerimiz

Icon

Çift & Aile Terapisi

Aile terapisi, çeşitli renkleri bir araya getirerek uyumlu bir tablo oluşturur; problemleri çözer, iletişimi güçlendirir, aileleri sağlıklı bir ritimde tutar!

Icon Icon
Icon

Bireysel Terapi

Bireysel terapi, zorlu süreçlerde size rehberlik eder, farklı bakış açıları sunar ve güçlü bir öz farkındalıkla olumlu değişimleri başlatır!

Icon Icon
Icon

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve ergen danışmanlığı, psikolojik danışmanlık hizmetinin, çocuklara ve ergenlere yönelik olan bir alt dalıdır. Genel psikolojik danışma konularına ek olarak, büyüme ve gelişme evresinde olan bireylerin, yaşadıkları spesifik durumları da konu edinmektedir.

Icon Icon
Icon

Cinsel Terapi

Cinsel terapi ile duygusal dengeyi yeniden kazanın ve mutlu bir ilişki için adım atın!

Icon Icon
Icon

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Evlilik öncesi danışmanlık: Sağlıklı ilişkilerin temelini atarak, çiftlere mutlu bir birlikteliğin kapılarını aralar.

Icon Icon