Logo

Size iyi geleceğiz...


Icon

Telefon

+90 850 308 31 93

Icon

E-Posta

altunizade@isavak.org

Icon

Adres

Altunizade Mah, Kısıklı Cad. NO:51 Üsküdar / İstanbul

Bülten


Doctor

Psikolog

AYNUR ADİLOĞLU

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) Lisans Programından mezun oldu.

 

 

Lisans sürecinde okulunun NP Feneryolu Tıp Merkezi’nde DT ve BDT ekollerine bağlı Hocaları  Cengiz Demirsoy ve Oğuz ile beraber danışan görme ve seanslara aktif katılım fırsatı buldu ve çeşitli vaka deneyimleri oldu. (2019-2021)

Lisans sürecinde Deneysel Psikoloji Dersinde proje kapsamında olarak Hocası İbrahim Şenay’ın önderliğinde ‘’Mutluluğun Geri Hatırlamada Bir Etkisi Var Mıdır?’’ sorusu üzerine bir deney ile beraber örnek bir proje-makale hazırlamıştır. (2021)
Ayrıca alandan arkadaşları Mariam Albakry & Senay Yazaroğlu ile beraber okulunun ‘’Ölçme ve Değerlendirme’’ dersinde insanlarda kategorik ‘’Merhameti Farklı Boyutlarıyla ölçmeye yönelik bir ölçek-proje üretmişlerdir. (2022)

2022 Bahar Mevsiminde AN Psikoloji’nin hazırladığı Doğu Türkistanlılara yönelik yardım Grup Terapilerinde Terapist&Psikodramatist Zehra Gülnihal’in yanında yardımcı ve asistan olarak görev almıştır.

2023 Mart ayından itibaren lisanstan arkadaşlarıyla beraber Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın Youtube Kanalında ‘’Fincandaki Sohbetler’’ programının konuşmacılarındandır. Psikoloji, Felsefe, Din, Eğitim, Sağlık vb. konuları ile hasbihal etmekteler.

2023 Kasım ayında ‘’ACBS LMIC Uluslararası Kongre 2023’’de, Betül Yılmaz & Fatmanur Altıner ile beraber ‘’Demokratik Özellikli Ebeveyn Olmak ve Değer Odaklı Davranışlar Gerçekleştirmenin Arasında Bir İlişki Var Mıdır?’’ konusu ile bildiri hazırlayıp sunmuşlardır.

2023 Eylül ayında İyilikhane Kardeşlik Bağı Projesine gönüllü öğretmenlerinden olup Suriyeli Öğrencilere yönelik öğretmenlik yapıp çeşitli alanlarda gönüllülük yapmıştır.

2023 Eylül ayında İHH Çocuk Genel Merkez’in içerisinde Eğitim Birimi ve Sosyal Faaliyetleri çalışmalarında alt birimlerde olarak ekip ile beraber çeşitli proje ve faaliyet hazırladı.

Randevu Takvimi

  • Salı 09:00-18:00
  • Çarşamba 09:00-18:00
  • Perşembe 09:00-18:00

Aldığı Eğitimler

  • Esra Oras’dan Kabul ve Kararlılık Terapisi Ekolü Eğitimini 2021 Kış & 2022 yılı Bahar döneminde ve sene içerisinde Grup ACT Süpervizyonu eğitimini aldı.

  • 2022 yaz döneminde Nazire Ayşenur Yılmaz’dan ‘’Dinamik Kökenli Bütüncül Terapi Teknikleri’’ Vaka Süpervizyonu eğitimini tamamladı.

  • Nazire Ayşenur Yılmaz ve Volkan Demir’den Bütüncül Sanat Terapisi eğitimi aldı. (Klinik ve Adli Psikoloji Derneği)

  • Nazire Ayşenur Yılmaz’dan MMPI(Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) eğitimi almış olup ihtiyaç oldukça uygulamaktadır. (Klinik ve Adli Psikoloji Derneği)

  • 2023 Ocak ayında, İlker Aktürk’den almaya başladığı Kabul ve Kararlılık Terapisi Süpervizyonu 4. Dönem eğitimine halen daha devam etmektedir.